Softwarová aplikace

S vypracováním návrhu plánu klienta nám pomáhá unikátní software, který jsme sami vyvinuli. Slouží ke zpracování všech relevantních údajů a k nezbytným výpočtům. Dal by se přirovnat k účetnictví majetku v budoucnosti.

Ve fázi přípravy strategického plánu klienta neřešíme nové produkty, proto s nimi software vůbec nepracuje. U investic či spoření totiž pracujeme s třídami aktiv, u zajištění (pojistky) s jejich potřebou. Ani konečný plán neobsahuje žádné nové konkrétní produkty, pouze v případě potřeby návrh změn u těch stávajících.

Strategickým investičním plánem končí poradenská část. Pokud klient s plánem souhlasí, teprve nyní mu, pokud je potřeba, navrhneme konkrétní produkty a případně je zprostředkujeme.

Plán obsahuje, kromě doprovodného textu, také řadu tabulek a grafů, se kterými náš software pracuje. Např. u investic je velmi důležité rozložení prostředků nejenom dnes, ale také v době plnění cílů. Náš software všechny relevantní údaje zpracuje a vygeneruje optimální rozložení aktiv v podobě tabulek a grafů.

Velkým pomocníkem je tzv. ekvitní křivka, která se obvykle používá k zobrazení vývoje kapitálu v čase. V našem případě slouží poradci (i klientovi) k ověření, zdali jsou cíle dosažitelné.

Ptejte se


  Vaše jméno – stačí křestní (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Předmět

  Vaše zpráva

  Souhlasím se zpracováním osobních údajů dle podmínek GDPR. Podmínky – GDPR k nahlédnutí

  Ukázky grafů

  (Klikněte pro zvětšení)

  Facebook