Kariéra

Líbí se nám systém finančního poradenství fungující již od roku 2014 ve Velké Británii (po zásadních legislativních změnách) a proto se snažíme o jeho aplikaci i v našich podmínkách.

Je nepochybné, že v souvislosti se zaváděním novel MiFID, se obdoba britského modelu brzy stane standardem i u nás. Hodně „poradců“ se toho obává, my se však na „velký třesk“ těšíme. Způsob práce, vzdělávací program i potřebný software totiž máme nastavený podle tohoto modelu, což nám již dnes dává konkurenční výhodu.

Nejsme klasický multilevel. Nepožadujeme „minimální produkci“ a to ani pro dosažení vyšší odměny, ani pro udržení stávajících podmínek. O zařazení na pozici a tím o výši odměny svých lidí v týmu rozhoduje zásadně jejich vedoucí. Jednou přiznaná pozice však nesmí být snížena. Individualisté se na svém zařazení dohodnou s firmou.

Vycházíme z toho, že nepotrvá dlouho a v souvislosti s legislativními změnami se finanční poradenství stane prestižním povoláním, stejně jako se tak stalo v Británii. V takovém prostředí se prosadí pouze odbornost, kvalita, serióznost a proto nepovažujeme za vhodné někoho pobízet, příp. nutit k práci hrozbou snížení příjmu.

U nás má totiž každý, vůči zvyklostem na trhu, mnohem vyšší odměnu. Platí to i pro začínající spolupracovníky bez praxe. Také vyplácíme následné provize, jež jsou mnohdy vyšší než ty zprostředkovatelské. Přitom jejich zatajování poradcům je na českém trhu obvyklé.

Podmínkou je pouze dodržování požadovaných pracovních postupů, odrážejících firemní filozofii a absolvování našeho vzdělávacího programu, kde má významné zastoupení problematika investování.

Kromě vysoce nadstandardního vzdělání poskytneme každému licencovanému poradci software, který jsme sami vyvinuli (dle britského vzoru) a který nemá u nás obdoby.

Každý náš kolega má možnost konzultace s analytikem, odborníkem na pojistný trh i s odborníkem na investiční trh. K dispozici máme produkty všech českých bank a pojišťoven. U investic máme k dispozici, kromě obvyklých platforem, také lucemburskou Moventum S.C.A.

Zajímá vás to, nejste spokojeni u stávající společnosti? Pak neváhejte a zavolejte nebo napište na adresu: kariera_@benestante.cz

Aktuálně hledáme člověka schopného vést pobočku v Praze.

Ptejte se


  Vaše jméno – stačí křestní (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Předmět

  Vaše zpráva

  Souhlasím se zpracováním osobních údajů dle podmínek GDPR. Podmínky – GDPR k nahlédnutí

  Facebook