Kdo jsme

Jsme společností sdružující finanční poradce. Slovo finanční ale chápeme jinak, než je v této zemi zvykem. Klient obvykle potřebuje komplexní správu svého majetku, proto naši činnost raději označujeme jako poradenství majetkové.

To, že finanční poradenství u nás často provozují nepoctiví poradci, a proto nemá příliš vysoký kredit, je známá věc. Většina obyvatel má nízké finanční povědomí a nechá se snadno zmanipulovat. Nemá smysl to tady rozebírat. Důležité je, že naše společnost takovéto praktiky nepoužívá.

U nás každý poradce projde náročným vzdělávacím procesem a jeho práci sledujeme. Způsob práce, spojený s vlastní softwarovou aplikací, máme odlišný od českých zvyklostí a za jeho kvalitu ručíme. O odlišném přístupu svědčí např. skutečnost, že životní pojištění s investiční složkou naši poradci vůbec nenabízejí. Pojištění totiž chápeme jinak. O spoření, budování majetku, zabezpečení na stáří, obecně o investování, máme také jiné představy.

Benestante a.s., IČ: 277 87 192, spolupracuje se společností Broker Trust, a.s., IČ: 26439719, která je registrována jako PA, IZ, SZ. Bližší informace najdete na www.brokertrust.cz/proklienty.

Ptejte se


  Vaše jméno – stačí křestní (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Předmět

  Vaše zpráva

  Souhlasím se zpracováním osobních údajů dle podmínek GDPR. Podmínky – GDPR k nahlédnutí

  Facebook